Кошик
689 відгуків
Раєвської 25, Харків, Україна
Додати відгук

Benzoman

+380 (98) 162-89-72
+380 (50) 367-62-92

Групи товарів та послуг

Вітрина

Benzoman

Завжди допоможемо із вибором!

 

Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, а й у тому, щоб інформувати та просвічувати покупця. Для цього ми знімаємо відеоогляди «гарячих» новинок, готуємо статті та новини. Озброївшись всебічною інформацією про цікавий пристрій та його головних конкурентів, Ви зможете самостійно ухвалити виважене рішення про купівлю саме того товару, який Вам потрібен.

 

Нам довіряють!

 

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів як роздрібних покупців, так і організацій. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на Вашій стороні, тому що розуміємо наше майбутнє на 100% у Ваших руках.

 

Зручна доставка у всі регіони!

 

Доставка у межах Харкова здійснюється протягом одного дня. Ми здійснюємо доставку без передоплати у всіх обласних центрах України. У цьому випадку Ви отримаєте замовлення вже наступного дня.

 

Лише сертифікована техніка!

 

Усі товари у нашому магазині супроводжуються гарантією.

Підтвердженням гарантії є гарантійний талон.

Ми цінуємо свою репутацію, і тому свідомо не продаємо неофіційний чи нелегальний товар без гарантії та сервісної підтримки в Україні. Зрештою покупка продуктів сумнівного походження приноситиме головний біль і для продавця, і для покупця.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner